Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Powiększ obraz

Tenis stołowy

5 kwietnia uczniowie naszej szkoły- Marceli Leszczyński kl. 7 i Franciszek Warzynski kl.7 brali udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Płońskiego w Tenisie Stołowym dla szkół podstawowych.
W kategorii chłopców starszych nasi reprezentanci zajęli I miejsce w powiecie.

Kolarski Piątek

W piątek 22.03.24r. 6 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu " Kolarski Piątek " zorganizowanych przez Wójta Gminy Załuski p. Kamila Koprowskiego.

„Wiosenny konkurs recytatorski”

W naszej szkole 26 marca 2024r odbył się „Wiosenny konkurs recytatorski”.

Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Panem Sławomirem Skowyrskim reprezentowali nas dzisiaj w eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. ,, Młodzież zapobiega pożarom "

Jakub Pęczyński i Gabrysia Kocot, którzy zajęli 2 i 3 miejsce. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu i będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu powiatu.

Gminny Turnieju Tenisa Stołowego

1 i 4 marca nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego.
 Debiutująca na zawodach ucz. kl. 4 Magdalena Brodewicz zajęła III miejsce w kat. dziewcząt młodszych.
Marceli Leszczyński ucz. kl 7 wywalczył I miejsce w kat. chłopców starszych.

Turniej Tenisa Stołowego

W minioną sobotę 24.02.2024 r. odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą. Nauczuciel naszej szkoły Sławomir Skowyrski został wicemistrzem zdobywając zaszczytne 2 miejsce w singlu i złoto w grze deblowej stajac na najwyższym miejscu podium.